Mühendislik Dehası Kamuran Akbay’ın Yeni Projeleri! 

Mühendislik Dehası Kamuran Akbay’ın Yeni Projeleri! 

Mühendislik alanında ve inşaat sektöründe Kamuran Akbay son dönemlerde adından çokça söz ettirerek sektörde kendini belli ediyor. Türk inşaat sektöründe gerçekleştirdiği çalışmalar ve inşa ettiği yapılar ile farkını ortaya koyan Akbay, oldukça desteklenen ve takdir edilen bir iş insanı olarak adından sıklıkla bahsettiriyor ve tebrik alıyor. Hayata geçirmiş olduğu projelerle öne çıkan ünlü iş insanı son zamanlarda hayata geçirmeyi planladığı projeleriyle de adını geniş kitlelere duyurmuş durumda.  

Hayata geçirdiği ve geçirmeyi planladığı projelerle sektörde öne çıkan ve büyük başarılara imza atan ünlü iş insanı, bugüne kadar yapmış olduğu yapılar ve projeler ile öne çıkarak Türkiye inşaat sektörüne büyük katkı sağlamış durumda. Kamuran Akbay, aynı zamanda siyasete olan yakınlığı ve merakıyla da dikkatleri toplamış durumda.  

Ünlü ve saygıdeğer iş insanının Ankara’ya sıklıkla ziyaretler yaptığı ve bakanlarla görüştüğü bilinse de henüz konu hakkında resmi bir açıklaması bulunmuyor. Yapmış olduğu röportajlarda siyasete sıcak baktığını söylemiş olsa da kesin ve resmi bir açıklamayı henüz kamuoyunu sunmayan Akbay, şu anda mühendislik alanına odaklanmış durumda.  

Akbay, siyasete atılması konusunda Gebze halkı ve yakın çevresinden de destek almış ve telkinlerde bulunulmuş durumda.  Mühendislik ve inşaat sektörü alanlarındaki başarılarıyla geniş kitleleri etkileyen ve sektöre canlılık getiren Akbay’ın siyasete ne şekilde dahil olacağı ve neler yapmayı planladığı çokça merak ediliyor. Ünlü iş insanı konu hakkında açıklama yapmasa da adaylık koymaya son derece sıcak baktığı yakın çevrelerce bilinmekte. Kamuran Akbay, aynı zamanda hayata geçirmeyi planladığı yeni projeleri ile de adından bahsettiriyor.  

Kamuran Akbay’ın En Yeni Hamleleri 

Kamuran Akbay mühendislik, özellikle Gebze ve çevresinde, İstanbul içerisinde projelerini hayata geçiriyor olsa da çeşitli bölgelerde de farklı projeleri hayata geçirdiği bilinmekte. Gebze ve çevresinde yapmış olduğu yardımlar ve hayır işleri ile de adını duyuran iş insanı, mühendislik alanında büyük yankılar uyandıracak yapılar ve projeleri hayata geçirerek ün kazanmış durumda.  

Akbay, gerçekleştirdiği yeni projeler ile yüksek mimar inşaat sektöründe büyük yeniliklere adım atarak gelişime sebep oluyor. Saygıdeğer iş insanının misyonu Türk inşaat sektörünü çok daha ileri seviyelere taşıyarak gelişimini sağlamak. Yapmış olduğu yenilikler ve hayata geçirmiş olduğu bütün projelerle adını duyuran ünlü iş insanı, özellikle en son bahsetmiş olduğu beş projeyi hayata geçirmek üzerine yoğunlaşmış durumda.  Kamuran Akbay Mühendislik tarafından bir açıklama beklenirken henüz konu hakkında net adımlardan bahsedilmiyor.  Akbay, gerçekleştirmesi beklenen yeniliklerle de inşaat sektöründe geleceği oldukça parlak bir isim olarak anılıyor.  

Siyasete atılma ihtimalinin tartışılması ve inşaat sektöründe sahip olduğu konumun yanı sıra gerçekleştirdiği hayır işleriyle özellikle Gebze halkı tarafından takdir ve takip edilen iş insanı yeni yardım projelerine de destekte bulunuyor. Yapmış olduğu yardımlardan bahsetmeyen ünlü iş insanının bu tavrı da halk tarafından takdir ediliyor. Yüksek mimar inşaat alanında da adından bahsettiren Akbay, projeleri ile sık sık gündeme geliyor.  

Mühendislik alanında büyük fırsatlar yaratan ünlü iş insanı sektörde hatırı sayılır bir kişi olarak biliniyor. İş insanı, alanda geliştirdiği teknikler, farklı bakış açıları ve inşa ettiği yapılar ile sektöre yeni bir soluk getirmesiyle de camia tarafından takdir topluyor. Yapılan işleri oldukça beğenilen Akbay’ın alanı ileri taşıyacak isimler arasında olduğu konuşuluyor. Hem yardımsever oluşu hem de başarılı işler yapması onu medyatik anlamda da öne çıkaran en temel unsurlar olarak biliniyor.  

daha fazla kaynak için : https://www.posta.com.tr/kamuran-akbaydan-5-yeni-proje-454-daire-2441284 

Sosyal Medya : Kamuran Akbay

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.