Johnny Depp – Amber Heard davasında sona yaklaşıldı

Hollywood’un en ikonik yıldızlarından biri olan Johnny Depp ile eski eşi, oyuncu Amber Heard arasındaki dava, haftalardır gündemde. Olaylı ilişkileri ve olayları boşanmaları sonrasında da aile içi şiddet iddialarıyla sık sık gündeme gelen ikilinin şu an görülen davası bu hafta itibariyle sonlanıyor. 

Bu, Johnny Depp’in Amber Heard’a açtığı 50 milyon dolarlık bir karalama davası. Depp, Heard’ın şiddet ve istismar iddialarının tamamen yalan olduğunu ve bu iddialar nedeniyle itibarının lekelendiğini, kariyerinin durma noktasına geldiğini iddia ediyor. 

Mahkemede ikilinin ilişkisi ilk gününden bu yana masaya yatırıldı, iddialar ve tanıklar her iki tarafın avukatları tarafından sorgulandı. Önümüzdeki cuma günü, taraflar kapanış konuşmalarını yapacak ve bundan sonra jüricen çıkacak karar beklenecek. Bu bir karalama davası olduğu için, Depp’in kazanabilmesi için jüri üyelerinin Amber Herad’ın iddialarının tümünün yalan olduğuna inanması gerekiyor. 

Amber Heard, Johnny Depp’in Kate Moss’u merdivenlerden ittirdiği iddiası hakkında konuştu. Bu olay bir süre medyanın gündemini meşgul etmiş olsa da hiçbir zaman doğrulanmadı ve Depp ile Moss arkadaş kaldılar. Normalde, bunun gibi geçmiş konular ve ilişkiler, bu davayla ilgili olmadığı için konuşulamıyor ancak Heard, Kate Moss’un adını yeminli ifadesi sırasında anması, bu olayın da mahkemede tartışılabileceği anlamına geldiği için Depp’i sevindirmişti.

Kate Moss, yarın duruşma salonuna gelecek ve tanık olarak dinlenecek. Davanın sonlanmasından hemen önceki bu ifade, jürinin nihai kararını etkileyebilecek kadar önemli ve merakla bekleniyor. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.