İtalyan polisi, Milanlı futbolcu Tiemoue Bakayoko'yu trafikte suçlu gibi aradı

İtalyan polisi, İtalya Futbol Ligi (Serie A) takımlarından Milan’da forma giyen Tiemoue Bakayoko’yu bir suçlu gibi arayınca video sosyal medyada gündem oldu. Yanlış aracı durduran polisler, aradıkları kişinin Milan futbolcusu olduğunu anlayınca şaşkınlıklarını gizleyemedi.

İtalya’da polis, Serie A takımlarından Milan’da forma giyen Fransız futbolcu Tiemoue Bakayoko’yu uyuşturucu kaçakçısı zannedip trafikte durdurup, üst araması yaptı ardından durdurdukları kişinin Milan oyuncusu olduğunu fark edince oyuncunun kendisinden özür diledi.

La Gazzetta dello Sport’taki habere göre, Milan’ın 27 yaşındaki Fransız orta saha oyuncusunun başına 3 Temmuz’da talihsiz bir olay geldi.

Haberde, Milano kentinde Senegalli ve silahlı oldukları belirtilen uyuşturucu kaçakçılarını arayan İtalyan polisinin, 3 Temmuz’da Gae Aulenti meydanı çevresinde şüphelendikleri koyu renk camları olan SUV model bir aracı durdurduğu ve şoför mahallindeki kişiyi silah doğrultarak arabadan indirip, üst araması yaptığı ifade edildi.

Polislerden birinin, üst araması yapan meslektaşını, uyarmasıyla aradıkları kişinin Milanlı Bakayoko olduğunun anlaşıldığı ve böylece polislerin biraz da şaşkınlıkla ünlü futbolcudan özür dileyip, kendisini serbest bıraktıkları kaydedildi.

Sosyal medyada paylaşılan görüntüler İtalyan basınında da yer buldu. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir