Eski Katar Prensesi evinde ölü bulundu

Fransız Le Parisien gazetesinin haberine göre, üç kızının velayetini kaybeden 45 yaşındaki Kasia Gallanio, İspanya’da yaşarken alkoliklik ve depresyonla mücadele ediyordu.

Kadının cansız bedeni pazar günü mülkün içinde polis tarafından bulundu.

Los Angeles’ta doğan Polonya asıllı Gallanio, Katar Emiri’nin şu an 73 yaşındaki amcası Abdülaziz bin Halife el-Tani’yle 2004’te evlenmiş ve çiftin üç kızı olmuştu.

Ne var ki çift, el-Tani’nin en büyük çocuğuna cinsel saldırıda bulunduğu yönündeki iddiaların ardından 10 yıldan uzun süren sert bir velayet mücadelesi vermişti. El-Tani iddiaları her seferinde reddetti.

Gallanio çiftin evlerinden birinde, Marbella’da yaşarken üç çocuk Paris’te yaşayan babalarının yanında kaldı.

Eski prensese henüz otopsi yapılmadı.

Gallanio’nun eski eşi Katar’da devlet bakanıydı fakat uzun yıllardır Fransa’da yaşıyor. 1990’larda Katar liderine karşı düzenlendiği iddia edilen başarısız darbe sonrasına görünüşe göre sürgüne gönderilmişti.

El Tani, üç kızıyla birlikte Champs-Elysees yakınlarındaki lüks Avenue Montaigne’de yaşıyor.

Eski prensesin Marbella’daki yakın arkadaşı Louis Spagnuolo, ülkedeki yabancılara özel İspanyolca yayın yapan Olive Press gazetesine, Gallanio’nun alkolik olmadığını ve “uyuşturucuya karşı” olduğunu söyledi.

Onu çok ama çok iyi tanıyordum ve bu haber beni kahretti.

Çok iyi bir insandı ve onu tanıyanlar tarafından çok sevilirdi.

Kızlarını inanılmayacak kadar çok seviyordu ve onları asla terk etmezdi. Uyuşturucuya kesinlikle karşıydı ve asla bir alkolik olmadı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir