Donald Trump: Kraliçe, Prens Harry ve Meghan Markle'ın tüm unvanlarını almalı

Eski ABD Başkanı Donald Trump, Invictus Games nedeniyle Hollanda’ya giden ve İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’i ziyaret eden Meghan Markle ve Prens Harry  ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

“PARMAKTA OYNATILIYOR”

Kraliçe’nin Prens ve Markle’ı kraliyet unvanlarından tamamen men etmesi gerektiğini belirten Trump, Prens Harry’nin “birilerinin parmağında oynatıldığı” ifadesini kullandı.

PRENS’E KUKLA BENZETMESİ

Prens Harry için “Daha önce kimsenin böyle kukla olduğunu görmemiştim” ifadesini kullanan Eski ABD BaşkanıMeghan Markle’ı işaret eden imalarda bulundu.

“TÜM UNVANLARI ALINMALI”

Prensi ülkesine karşı ‘saygısız’ olmakla suçlayan TrumpKraliçe’nin çiftin elinden tüm unvanları alması gerektiğini ve Birleşik Krallık’a girmelerinin yasaklanması gerektiğini belirtti.

Açıklamalarını “Meghan’ın pek hayranı sayılmam” diyerek tamamlayan Trump, 2020 yılında kraliyet ailesinden ayrılan ve ABD’ye yerleşen çift için Kraliçe’ye giderek “diz çöküp lütfen demeliler” demişti.

“MEGHAN’I PEK SEVDİĞİMİ SÖYLEYEMEM”

Trump geçmişte “Kraliçe Elizabeth’i çok seviyorum ama Meghan’ın hiç de hayranı sayılmam. Kraliçeyle tanıştım ve onun muazzam bir insan olduğunu düşünüyorum, Meghan’ı ise pek sevdiğimi söyleyemem” ifadelerini kullanmıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.